Шкіряне взуття від виробника

Контакти

пн-чт: з 9:00 до 17:00

сб-нд: з 9:00 до 17:00

вих: п'ятниця,неділя

Каталог товарів
Шкіряне взуття від виробника

Про компанію

Якщо зробити зріз ринку українського взуття станом на сьогодні, можна помітити ряд певних тенденцій. Деякі з них стопорять розвиток взуттєвого виробництва в Україні, а інші - задають тренди на постійне вдосконалення. Саме до других відноситься взуттєва фабрика Paradize. З моменту створення торгової марки, з першого дня випуску взуттєвої продукції, з першої пошитого пари був закладений принцип інновацій в усьому.

Ми зробили упор на сучасний дизайн жіночого взуття, адже для кінцевих покупців - це найважливіше. Виникає питання: що важливіше, краса або зручність? Ми говоримо - все! Тому не забули вибрати найкращі варіанти матеріалів взуття, з доступних на ринку. Далі може виникнути питання: а скільки має коштувати якісна, зручна, міцна і при цьому стильне взуття? Дорого, якщо відповідати не замислюючись! Але наша компанія зібрала під своїм крилом кращих фахівців із закупівель, логістики і виробництва. Ми провели ретельний аналіз ринків взуттєвих комплектуючих, відібрали найбільш оптимальні виробничі лінії і вибрали найпростіші і низьковитратні способи доставки.

В результаті ретельного опрацювання виробничого плану нам вдалося домогтися таких результатів:

1. Ми продаємо стильну сучасну взуття з унікальним, неповторним дизайном власної розробки! Наші дизайнери їздять до Італії на стажування, щоб переймати досвід кращих взуттєвиків світу!

2. Все взуття пошита з українських комплектуючих - підтримуємо вітчизняне виробництво на 100%! Наші фабрики забезпечують робочими місцями сотні українців, які хочуть працювати в кращих умовах!

3. Ми використовуємо всі доступні на ринку інновації - наші виробничі лінії сьогодні є передовими! Були закуплені італійські верстати, розраховані на передове перспективне і довгострокове виробництво.

4. Щоб стати кращими на ринку, ми домоглися дистриб'юторських цін на такі найважливіші і дорогі комплектуючі як підошва і шкіра! Сьогодні у нас немає в них дефіциту, незважаючи на загальне підвищення закупівельних цін.

5. Ми знизили витрати на логістику вдвічі, оскільки все, що треба для виробництва жіночого взуття вже лежить на наших складах! Це також скоротило час простою на виробництві в період очікування поставок підошви, шкіри, фурнітури та інших матеріалів.

6. Швидкість випуску нових моделей і свіжих колекцій у нас гранично висока, оскільки готуємося до сезону заздалегідь, маючи на руках всі необхідні елементи для виготовлення взуття! Дизайн робиться напёред за два сезони, і таким чином у нас залишається повно часу, щоб виготовити зразки і відправити їх на експертну оцінку професійним закупникам і продавцям.

Завдяки всім перерахованим вище зусиллям нам вдалося домогтися зниження вартості кінцевої продукції - шикарною жіночого взуття, в порівнянні з конкурентами на 10-20%! При цьому на виході виходять унікальні моделі з інноваційним підходом у виробництві, аналогів яким немає в Україні! Це наше кредо: робити краще за інших, створюючи прекрасну і доступну взуття! Наші постійні партнери вже оцінили наші можливості. А сьогодні ми виходимо на великий ринок, даючи можливість кожному покупцеві придбати найкраще взуття за нижчою ціною, ніж ви звикли.

Беріть кращу жіночу взуття зі шкіри по самим кращих цінами у нас - ваші покупці скажуть вам спасибі!

Наверх